New
Lentor Hills Residences - Low Floor | Pool View
Condo
TOP Date: 2022
99 years
S$2,700,000
S$2,459 psf
3min (285m) from
Lentor MRT Station
TE
9min (791m) from
Anderson Primary School
3
2
1,098 sqft
285 m
791 m
1 available listings
BLK 239 Serangoon Avenue 2 - Mid Floor | South Facing
HDB
TOP Date: 1985
99 years
S$788,000
S$872 psf
6min (534m) from
Lorong Chuan MRT Station
CC
6min (471m) from
Yangzheng Primary School
3
2
904 sqft
534 m
471 m
1 available listings
Coastal Cabana - High Floor | Greenery View
Condo
TOP Date: 2029
99 years
S$1,563,000
S$1,792 psf
11min (917m) from
Pasir Ris MRT Station
CR
5min (460m) from
Casuarina Primary School
3
2
872 sqft
917 m
460 m
1 available listings
Eco Sanctuary - Low Floor | Greenery View
Condo
TOP Date: 2012
99 years
S$1,249,999
S$1,786 psf
16min (1319m) from
Cashew MRT Station
DT
10min (820m) from
Bukit Panjang Primary School
2
2
700 sqft
1,319 m
820 m
1 available listings
BLK 688F Woodlands Drive 75 - Low Floor | Neighbouring block view
HDB
TOP Date: 2004
99 years
S$550,000
S$568 psf
10min (875m) from
Admiralty MRT Station
NS
7min (586m) from
Greenwood Primary School
3
2
969 sqft
875 m
586 m
1 available listings
BLK 85C Lorong 4 Toa Payoh - High Floor | Unblocked view
HDB
TOP Date: 1971
99 years
S$469,888
S$642 psf
5min (407m) from
Toa Payoh MRT Station
NS
2min (129m) from
Kheng Cheng School
3
1
732 sqft
407 m
129 m
1 available listings
The Centris - High Floor | Unblocked view
Condo
TOP Date: 2006
99 years
S$2,200,000
S$1,747 psf
2min (166m) from
Boon Lay MRT Station
JS
8min (692m) from
Frontier Primary School
3
3
1,259 sqft
166 m
692 m
1 available listings
BLK 606 Clementi West Street 1 - Mid Floor | Unblocked view
HDB
TOP Date: 1979
99 years
S$738,000
S$576 psf
15min (1289m) from
West Coast MRT Station
CR
15min (1257m) from
Pei Tong Primary School
3
2
1,281 sqft
1,289 m
1,257 m
1 available listings
Help us improve!